Nahrávání...
Žádat nyní »
Společnost ATS:  PA Solutions
ID pozice:  1761
Místo:

Lovosice, Ústecký kraj, CZ, 410 17

Datum:  24.4.2021

Projektant Elektro - Most

Jsme významný evropský dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. Naše společnost se specializuje na automatizaci technologických procesů v průmyslu (Oil&Gas, chemie, farmacie, potravinářský průmysl, energetika, atd.). Druhou oblastí naší působnosti je automatizace strojů a výrobních linek v automobilovém průmyslu. Naši zaměstnanci jsou základem úspěchu naší společnosti. U nás najdete otevřený přístup a příjemnou pracovní atmosféru. Díky ploché organizační struktuře a principu „vždy otevřených dveří“ vytváříme prostor pro spolupráci a vzájemný respekt. U nás můžete získat praxi, začít kariéru nebo uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Přidejte se k nám a budete se podílet na zajímavých projektech u nás i v zahraničí!

Popis pozice

Samostatná nebo týmově koordinovaná tvorba technické dokumentace profese elektro/MaR v souladu s normami, zákaznickými standardy a správnou odbornou praxí v různých projektových stupních. Projektant/technik se účastní technických jednání se zákazníkem, podílí se na tvorbě konceptu řešení a přípravě podkladů pro kalkulace. Ve fázi realizace díla může zajišťovat autorský dozor v místě stavby. Místem výkonu práce je obvykle kancelář zaměstnavatele, podle potřeby potom u zákazníka či přímo na stavbě.

Co očekáváme

- Vzdělání se zaměřením na elektrotechniku nebo automatizační techniku
- Znalost německého nebo anglického jazyka
- Základní znalost v oblasti projektování elektro/MaR
- Základní znalost některého z CAE softwarů, znalost softwaru E-plan výhodou
- Osvědčení o kvalifikaci dle vyhl.50/1978 minimálně §Sb.5
- 100% zájem o obor, chuť dále se vzdělávat a ochotu cestovat
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Řidičský průkaz skupiny B
- Komunikativní znalost českého jazyka

Co nabízíme

- Zázemí moderní a klimatizované kanceláře v Mostě nebo Lovosicích
- Kompletní zaškolení, přípravu na certifikace, práci pod vedením zkušeného kolegy
- Profesní a kariérní růst
- Zajímavé platové ohodnocení + roční bonus
- Systém firemních benefitů
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky a dárkové poukázky Sodexo
- Karta Multisport
- Online vzdělávání SEDUO
- Příspěvek na výuku jazyků
- Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
- Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
- Stabilní zázemí velké zahraniční firmy s otevřenou firemní kulturou
- Přátelský kolektiv

Místo výkonu práce

Most